Zručnosti, vedomosti a predstavivosť ôsmakov

11. 11. 2021

(Vytvorili modely atómov.)

zobrazené 80 krát celý článok

Spomienka na Michala Rešetku

05. 11. 2021

Na Michala Rešetku - rímsko-katolíckeho kňaza, literárneho historika, bibliografa, zberateľa a vydavateľa kníh a rukopisov, ľudovýchovného pracovníka a priekopníka zdravotníckej činnosti – si v našej škole spomíname nielen na začiatku každého školského roka, ale aj v čase Pamiatky zosnulých.

zobrazené 145 krát celý článok

Halloweenská noc 2021 v škole

02. 11. 2021

Tí, ktorí ju v našom školskom klube zažili po prvýkrát, už navštevujú stredné školy... Dodnes na ňu s úsmevom spomínajú.

zobrazené 223 krát celý článok

Prvý mesiac fungovania 3. oddelenia ŠKD

28. 10. 2021

Ani sme sa s deťmi nenazdali a máme za sebou prvý mesiac fungovania nášho 3. oddelenia ŠKD. Počas mesiaca október sme s deťmi veľa tvorili, zútulňovali náš klub a trávili posledné slnečné dni vonku v okolí školy. Okrem spomínaných aktivít sme sa rozprávali o zmenách v prírode, o tom, že prišla jeseň a priniesla nám so sebou jesenné plody, ktoré vieme využiť nielen na naplnenie bruška, ale aj tvorenie a zábavu.

zobrazené 240 krát celý článok

Šarkaniáda v 4. ročníku

28. 10. 2021

V stredu 27.10.2021 si 4.A a 4.B boli spoločne zalietať so šarkanmi. Počasie bolo nádherné a lúka nad Nivou ožila pestrými šarkanmi. Nechýbali ani odmeny a diplomy za NAJ šarkanov.

zobrazené 139 krát celý článok

Výroba svetlonosov v ŠKD II.

28. 10. 2021

Prváci a prváčky, ktorí chodia do školského klubu, si vyrábali svetlonosov z tekvíc. Okrem pani vychovávateľky im prišli opäť pomôcť dievčatá deviatačky – Adriana, Aneta, Tatiana a Vanesa. Všetkým sa vyrezávanie aj následná hostina veľmi páčili.

zobrazené 145 krát celý článok
Vianočné prázdniny 2021