Najlepší športovci

vložené 09. 07. 2024 o 10:56

V školskom roku 2023/2024 sa naši žiaci aktíve zapájali do tímových i individuálnych športových súťaží. Niekoľko základných kôl sa uskutočnilo aj u nás v telocvični či na multifunkčnom ihrisku.

Darilo sa najmä dievčatám (vybíjaná, florbal), mladším žiakom vo futbale (postup v McDonald cupe). V atletike sme v tomto roku získali viaceré nepopulárne zemiakové medaily.

O výnimočný úspech sa postarali naše hráčky vybíjanej, ktoré sa so svojím trénerom Mgr. Ivanom Steineckerom prebojovali až na Majstrovstvá Slovenska, kde obsadili krásne 6. miesto.

Svoje športové umenie úspešne predviedli naši žiaci aj v družobnej škole v Dolnom Benešove, kde jasne dominovali.

Ocenení na konci šk. roka boli títo žiaci:

Eliška Lešková (6.B)          - naj futbalistka

Ondrej Panák (9.A)            - naj florbalista

Klaudia Panáková (7.B)        - naj florbalistka

Šimon Gaží (9.A)                  - naj atlét

Klára Švajdová (8.A) a Soňa Hoťková (8.B) - naj atlétky

Adam Horňák (7.A)                      - naj bežec

Anna Viktória Santerová (5.B)     - naj bežkyňa

Barbora Barteková (7.B), Soňa Barteková (7.B), Nella Gračková (7.A), Michaela Juricová (7.B), Eliška Lešková (6.B), Lenka Ondračková (7.B), Kristína Ondrišáková (7.A), Klára Orságová (7.A), Klaudia Panáková (7.B), Diana Repová (7.B), Veronika Vašíčková (7.A) a Sofia Zemanovičová (5.B)                 - naj hráčky vybíjanej

Ondrej Panák (9.A)                        - naj športovec

Barbora Barteková (7.B)                - naj športovkyňa