Naši NAJ

vložené 02. 07. 2024 o 14:14

V školskom roku 2023/2024 sa nám mimoriadne darilo vo vedomostných olympiádach, záujmovo-umeleckých  a športových súťažiach. Získali sme desiatky ocenení v okresnom až celoslovenskom meradle (CK Dejepisnej olympiády 2x, CK Biblickej olympiády a Majstrovstvá Slovenska vo vybíjanej).

Množstvo úspechov našich žiakov bolo kľúčom k zaplneniu obľúbenej vitríny v spojovačke, ktorá patrí v tomto šk. roku 36 najúspešnejším.

Najužitočnejšou žiačkou v šk. roku 2023/2024 sa stala a vrchol pyramídy zaslúžene obsadila KATARÍNA LAKATOŠOVÁ z 9.A.

Sekunduje jej trio Matej Lakatoš, 8.A, Tereza Leváková, 7.B a Nina Hlávková, 8.A, žeby budúcoroční nástupcovia? Uvidíme... Veď od septembra začíname v zbieraní úspechov znova. :)

Všetkým, ktorí sa v tomto roku do pyramídy najúspešnejších dostali blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu! A ostatným prajeme veľa šťastia v ďalšom školskom roku!

Jesenné prázdniny 2024
začínajú sa 29. októbra