Adventné trhy 2023

vložené 14. 12. 2023 o 09:07

Každoročne sa už od novembra v našej ZŠ i MŠ pripravujeme na obecné Adventné trhy. Žiaci so svojimi učiteľmi na triednických hodinách, technike, výtvarnej výchove, pracovnom vyučovaní, v školskom klube aj v materskej škole vyrábali ozdoby, svietniky, náramky, dekoračné predmety, pohľadnice,  a mnoho iného, čo ste si v sobotu 10.12.2023 mohli v našom školskom stánku zakúpiť. Pomohli aj šikovné mamičky, ktoré vyrábali s deťmi výrobky aj doma.

V našom stánku bolo stále rušno, pretože prichádzali noví zákazníci – rodičia, starí rodičia, ujovia, tety, bratranci, sesternice, súrodenci, ale aj neznámi, ktorí kúpou našich výrobkov prispeli na dobročinné účely – pomoc pre vybrané rodiny v našej obci. Za našu školu sme odovzdali krásnu sumu 280,60€.

Všetkým, ktorí k tejto sume prispeli úprimne ĎAKUJEME!