Školský výlet piatakov do Terchovej

vložené 10. 07. 2023 o 09:36

Na 13. júna 2023 sme mali naplánovaný školský výlet do Terchovej. Veľmi sme sa tešili.

O siedmej sme odchádzali od školy. Cesta nebola až taká dlhá. Vystúpili sme pri hoteli a inštruktor nás viedol cez Jánošíkove diery. Bolo tam veľa zaujímavostí. Keď sme prišli k bufetu Podžiar, tak sme si tam kúpili suveníry a občerstvili sme sa. Pokračovali sme ďalej až k miestu, kde sme čakali na kolobežky. Tam si nás rozdelili do dvoch skupín, pretože nás bolo veľa. Spustili sme sa na profi kolobežkách až do dediny Terchová, asi 4 km.

Odtiaľ nás autobus odviezol do Párnice k lodiam. Najprv sme sa učili veslovať na suchu. Po tréningu sme sa vyzuli a naše lode sme niesli bosí až do vody. Splavovali sme Oravu a prešli sme až k sútoku, kde sa Orava vlieva do Váhu. Mali sme aj preteky. Prvé skončili piatačky. Nakoniec sme si urobili aj pár fotiek.

Bolo nám všetkým dobre a na tento zážitok nikdy nezabudneme.

Bianka Panáková a Adam Kašlík, 5.B

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2024 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga