Zber papiera - priebeh

vložené 11. 05. 2023 o 14:39

V minulom týždni sa v popoludňajších hodinách striedali pri bočnom vchode plné autá, dodávky, ale aj káričky či nosiče na bicykloch, pretože sme organizovali tradičný zber papiera.

Počasie nám všetky 3 dni prialo a aj vďaka pani učiteľkám, pánovi školníkovi a šikovným pomocníkom: Jakubovi Michalovi, Jozefovi Homolovi, Matúšovi Múkovi zo 6.B, Tobiášovi Múkovi z 1.A, Viliamovi Žúžimu zo 4.B a Damiánovi Laurincovi sme spolu s našimi žiakmi, rodičmi a starými rodičmi naplnili kontajner 8 819,3 kg papiera. Ten pôjde ďalej na recykláciu a nám sa touto zberovou aktivitou podarilo zachrániť úžasný počet - 70 stromov.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do zberu zapojili a v najbližšom období vyhodnotíme najúspešnejšie triedy na I. a II. stupni a na konci šk. roka i najlepších jednotlivcov!