Nové učebne v podkroví ZŠ

vložené 21. 03. 2023 o 11:55

Podkrovie našej školy sa v minulom školskom roku menilo z odkladacích priestorov povaly na 3 vyučovacie miestnosti v rámci projektu našej obce Modernizácia odborných učební základnej školy v Hornej Súči.

V prvej miestnosti vznikla počítačová učebňa s interaktívnou tabuľou a 3D-tlačiarňou.

Druhú budú žiaci využívať najmä na hodinách angličtiny, keďže disponuje počítačovým vybavením so slúchadlami a výukovými programami na cudzie jazyky.

Tretia učebňa - školská knižnica -zatiaľ zaujala našich žiakov najviac, nachádzajú sa v nej totižto knihy, učebnice, pracovné zošity a pod.

Nové priestory sme si vyskúšali už pri recitačnej súťaži Hviezdoslavov Kubín či pri výchovnom koncerte o ľudových hudobných nástrojoch.

Už teraz sa tešíme, keď ich budeme môcť plnohodnotne využívať.