„Koľko lásky...“ – vyhodnotenie zbierky

vložené 09. 12. 2022 o 09:37

Zbierka – „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“ – prebiehala na celom Slovensku po 5.-krát a po úspešnom minulom ročníku sme sa rozhodli do nej zapojiť opäť.

Ide o zbierku pre seniorov, ktorí sú ubytovaní v sociálnych zariadeniach a  krabičky naplnené niečím sladkým, slaným, teplým, mäkkým, voňavým, na zábavu a zo srdca, dostanú od neznámych darcov vždy v predvianočnom období.

Krabičky nosili žiaci buď individuálne (za svoju rodinu) alebo si jej obsah rozdelili a vyskladali krabičku spoločne za triedu.

Veľmi nás teší, že sa k nám v tomto roku pridali aj pani učiteľky, rodičia a deti z našej materskej školy.

Spoločne sa nám podarilo vyzbierať presne rovnaký počet ako v minulom roku

- 145 krabičiek plných lásky.

V pondelok 5.12. sme plným autom pána riaditeľa zaviezli naše „darčeky“ do Trenčína, odkiaľ budú putovať k obdarovaným babičkám a deduškom do týchto zariadení: Seniorville Trenčín, Centrum sociálnych služieb - Lipovec v Hornom Srní, Hubertus n. o., v Trenčianskych Tepliciach, Slnečný lúč – zariadenie pre seniorov v Drietome a Senior Modrová, n. o.

Všetkým žiakom, rodičom, pani učiteľkám a pánom učiteľom, ktorí ste sa do zbierky zapojili a pomohli, patrí veľká POCHVALA a POĎAKOVANIE!

Obzvlášť chcem poďakovať p. učiteľkám Habánikovej, Janišovej a Rogovskej, ktoré koordinovali priebeh zbierky na škole.

Spoločne sme tak prispeli k vytvoreniu čara Vianoc 2022!

Úprimne vám ĎAKUJEME!

A. Dohnanová