Najdlhšia papierová reťaz - vianočná súťaž

vložené 13. 01. 2022 o 13:35

V mesiaci decembri boli všetky aktivity a činnosti v našom l. oddelení školského klubu venované vianočným činnostiam. Písali sme listy Ježiškovi, zdobili vianočný stromček, tvorili, kreslili, maľovali..., vyzdobili sme chodbu našej školy.

K jej zimným dekoráciám patria už tradične biele papierové reťaze. Deti sa vždy tešia, keď ich môžu spoločne vyrábať. Počúvajú detské vianočné pesničky, rozprávajú sa, strihajú, lepia, navliekajú biele papierové pásiky...

Poslednou súťažou medzi deťmi  v decembri pred vianočnými prázdninami bolo tvorenie papierových reťazí. Tie boli peknou súčasťou našej vianočnej dekorácie.

Najdlhšiu reťaz medzi 15 súťažiacimi zhotovili: Oliver Machara, Šimon Machara a Filip Bulejko. Šikovní druháci tak preukázali nielen svoju zručnosť, šikovnosť, aktivitu, ale aj rýchlosť v tvorení.

Eva Veber

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2022 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga