Deň Zeme a MDD – I. stupeň

vložené 09. 06. 2021 o 14:09

V pondelok 31.5. sa naši prvostupniari spolu so svojimi triednymi pani učiteľkami popasovali s úlohami a aktivitami, ktoré pre nich na jednotlivých stanovištiach pripravili žiaci 9. ročníka pod záštitou pani učiteľky Balajovej.

Svoje zručnosti si tak overili pri triedení strukovín, tvorení z plastových vrchnáčikov, hádzaní na terč, chodení po lane, udržaní rovnováhy pri prenose lopty, štafetovom plazení či navigovaní so zaviazanými očami. V disciplíne "Malý hasič", trénovali hasiace zručnosti, prevetrali aj svoje vedomosti pri hádankách, v testových otázkach a rozpoznávali zvuky zvierat. Na záver lepili listy v spoločnom diele I. a II. stupňa súvisiacom s ochranou našej planéty Zem.

Pripomenuli si tak Deň Zeme, ale taktiež sa spoločne zabavili a zasúťažili si pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. A keďže sa súťažilo, tu sú výsledky:

1. miesto                            4.B (238 bodov)

2. miesto                                            4.A (215 bodov)

3. miesto                                            1.B a 2.B (197 bodov)

Víťazom blahoželáme a veríme, že sa všetci žiaci v daný deň dobre zabavili.

o 63 dní