EXKURZIA 3.A, 3.B – Piešťany, Beckov

vložené 03. 06. 2024 o 10:25

Vo štvrtok 23.5.2024 sa žiaci 3.A a 3.B triedy vybrali na plánovanú exkurziu so zameraním na prírodovedné a vlastivedné aktivity.

Slnečné lúče nás sprevádzali po celý čas, so šťastím sme sa vyhli upršaným májovým dňom. Prvá zastávka bola v Eko parku Piešťany. Od mladého sprievodcu Alexa sme sa dozvedeli veľa zaujímavostí o mnohých exotických zvieratách. Najviac sme ocenili kontaktné stretnutia so zvieratami vo voliérach a výbehoch. V závere sme sa vyšantili v zábavnom centre.

Druhá zastávka bola na známom historickom mieste. Na nádvorí Beckovského hradu nás privítala milá pani v dobovom oblečení. Sprevádzala nás po hrade, ponúkala množstvo zábavných hier, zaujímavých informácií a súťaží s prekvapením. Ozýval sa smiech, výkriky radosti i prekvapenia.

Vyšantení, unavení a bohatší o suveníry i vedomosti sme sa pobrali domov.

Letné prázdniny 2024
o 8 dní 22 hodín
začínajú sa 28. júna

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2024 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga