Dejepisná súťaž Medzníky druhej svetovej vojny

vložené 13. 05. 2024 o 16:12

(Naši deviataci si priniesli prvé miesto)

V piatok 10. mája 2024 sa v Posádkovom klube v Trenčíne konala už tradičná súťaž zameraná na dejiny dvadsiateho storočia. Organizoval ju Slovenský zväz protifašistických bojovníkov a pozvanie prijalo šesť trojčlenných tímov z okresu Trenčín.

Našu školu reprezentovalo trio v zložení Sára Faryová, Dávid Habánik a Timotej Repa z 9. A triedy. Po rozdaní testov sa spoločne dali do práce, aby u porotcov zaslúžene získali najvyšší počet bodov. V závere si okrem diplomov odniesli aj pekné vecné ceny.

Účastníkom gratulujeme k výhre a pani učiteľke Plevovej ďakujeme za prípravu.

Letné prázdniny 2024
o 34 dní 6 hodín
začínajú sa 28. júna

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2024 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga