Karneval v ŠKD III.

vložené 07. 02. 2024 o 15:36

Fašiangy sú už tradične časom plesov, zábav a karnevalov. Preto nesmel karneval chýbať ani v našom oddelení školského klubu. V tento deň zavítali medzi nás rôzne rozprávkové bytosti. Prišiel pirát, princezná, lienka, mucha, drak, smrtka, blesk,...

So spevom a dobrou náladou sme sa najskôr presunuli medzi našich kamarátov do I. odd. ŠKD, kde sa každá maska predstavila a odpovedala na zvedavé otázky detí. Naši kamaráti rozhodli o najkrajších maskách, ktoré boli ocenené, i keď bez odmeny nikto domov neodišiel.

Potom v našej triede nasledovala poriadna karnevalová „jašenica“ a súťaže, kde si deti potrénovali svoju vytrvalosť a trpezlivosť. Všetci sa veselo zabávali, šantili a tancovali.

Vďaka šikovným maminám, ktoré pripravili a zabezpečili rôzne dobroty, sa deti mohli posilniť a pokračovali v zábave ďalej. Maminy, ďakujeme!!!

Ale všetko pekné sa raz musí skončiť, a tak to inak nebolo ani u nás. My však nezostávame smutní a tešíme sa na všetko, čo ešte v našom oddelení ŠKD spoločne zažijeme!

Mgr. M. Habániková, vych. ŠKD III.

Veľkonočné prázdniny 2024
o 28 dní 4 hodiny
začínajú sa 27. marca

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2024 | Všetky práva vyhradené.