Tekvicová párty v ŠKD II.

vložené 09. 11. 2023 o 10:02

V posledný piatkový deň pred jesennými prázdninami sme sa všetci tešili na našu obľúbenú Tekvicovú párty. Niektoré tekvice nocovali niekoľko dní v skrinkách v šatni, iné boli doručené v ten deň do školy starostlivými rodičmi a ich detičkami. Okrem tekvíc sa na stole objavilo množstvo dobrôt, kupovaných, ale i doma upečených. Sladké, slané od výmyslu sveta. Veď čo by to bola za párty, keby nebolo do čoho zahryznúť?

Tak sme sa posilnili a pustili do práce. Ruky nás boleli od toľkého vydlabávania, ale morálne nás prišiel podporiť náš pán riaditeľ s pani zástupkyňou. Pán riaditeľ nám pomohol vyrezať Matúšovu tekvicu, lebo mala takú tvrdú šupu, že my ženy sme boli bezmocné :). Za pomoc pri vyrezávaní chcem tiež poďakovať našim šikovným deviatačkám Laure, Lívii a Natálii.

Nakoniec vznikli krásne výtvory, na ktoré sme právom hrdí a skrášľujú nám naše príbytky.

Domov sme odchádzali narobení a spokojní zároveň.

Ďakujem všetkým za spoluprácu!

Mgr. Lívia Plevová, vychovávateľka ŠKD II.

Letné prázdniny 2024
o 34 dní 7 hodín
začínajú sa 28. júna

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2024 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga