Arakovo – výstava exotického vtáctva

vložené 05. 11. 2023 o 20:08

Spoločnosť ARAKOVO zaoberajúca sa chovom a vystavovaním exotického vtáctva prišla do našej ZŠ v utorok 24.10.2023, aby našim škôlkarom a žiakom 1. – 5. ročníka predviedla 30 druhov exotického vtáctva.

Počas prednášky o druhoch (ara, kakadu a zobákorožec) a ich živote žiaci prišli aj do priameho kontaktom s exotickým vtáctvom. Mohli vtáčiky nielen pohladkať, nakŕmiť, ale sa aj s jednotlivými druhmi odfotografovať.

Žiaci odchádzali z prezentácie nadšení a plní zážitkov. O tom, že sa im výstava páčila svedčia aj fotografie v obrazovej prílohe.

Vianočné prázdniny 2023
o 23 dní 22 hodín
začínajú sa 22. decembra

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2023 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga