Výlet 8.A do Vysokých Tatier

vložené 10. 07. 2023 o 09:18

V nedeľu 25. júna sme sa skoro ráno vydali na cestu za dobrodružstvami do Vysokých Tatier.

Ani sme sa nenazdali a z okien rýchlika sa nám ukazovali krásne vrchy. Prvý deň nám p. uč. Plevová a p. uč. Banecká naplánovali túru na vodopád Skok a večerný program vonku pred ubytovaním na ihrisku.

Slnečné lúče nás zobudili, a tak sme sa v pondelok 26.6. vybrali na Veľkú Svišťovku. Lanovkou sme sa vyviezli na Skalnaté pleso a išli smer Svišťovka. Počas cesty na vrchol sme sa vyguľovali, na vrchole si oddýchli, pokochali sa prekrásnymi výhľadmi a turistika pokračovala smerom na Hrebienok. Odviezli sme sa pozemnou lanovkou a dali si rozchod v Starom Smokovci. Večer sme hrali spoločenské hry a po náročnom dni sme sa išli vyspať.

Budík zvoní, a to znamená, že sa náš výlet blíži pomaličky ku koncu. Tretí deň sme si spestrili v Tricklandii, kde sme si spravili veľa zábavných fotiek. A aby zábavy nebolo málo, cestou po batožinu sme stretli našich kamarátov zo 7.A.

Vláčik nás doviezol do Trenčína a my už len spokojne spomíname na zážitky z tohto výletu.

Ema Juricová, 8.A

Jesenné prázdniny 2023
o 30 dní 3 hodiny
začínajú sa 27. októbra

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2023 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga