Tanečná súťaž v ŠKD II.

vložené 21. 06. 2023 o 14:07

V utorok 20.6.2023 sa v ŠKD II. uskutočnila Tanečná súťaž, ktorou už tradične ukončujeme školský rok.

Tancovalo sa o 106, zvrty, skoky, premety, v dvojici, trojici i jednotlivci. Osobitý štýl, tanečné kreácie, najrôznejšie štýly sa prelínali v školskom klube. Veľkou motiváciou boli aj fantastické ceny. Dali sme do toho všetko!

Tanečnice a tanečníkov hodnotili žiaci z 8.A, menovite: Eliška Surovčíková, Miška Vašíčková, Šimon Jurica a Ondrej Panák. Našej porote úprimne ďakujem a udeľujem pochvalu za objektívne hodnotenie všetkých súťažiacich. J

Teším sa o rok!

Lívia Plevová, vychovávateľka ŠKD II.

Letné prázdniny 2024
o 8 dní 21 hodín
začínajú sa 28. júna

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2024 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga