MINIZOO (projektový deň - rovesnícke vzdelávanie)

vložené 15. 05. 2023 o 11:58

Príjemný jarný deň sme si vybrali na zorganizovanie rovesníckeho vzdelávania. Vo štvrtok  11.5.2023 si naši šiestaci priniesli do Parku M. Rešetku svoje domáce zvieratká.

Pripravili si o nich informácie a tiež kvízové otázky pre žiakov. Podľa pripraveného časového rozvrhu sa striedali na MINIZOO jednotlivé triedy a samozrejme sme pozvali aj škôlkarov. To bolo radosti a hladkania zvieratiek. Naši najmenší mali z nich najväčšiu radosť. Žiaci, ktorí nemali zvieratko si pripravili projekty na nástenky a tiež o nich informovali. Vyskúšali si disciplínu a súťaživosť žiakov, dokonca sa rozdávali cukríkové odmeny.

Šiestaci krásne prezentovali svoje zvieratá - psy, mačky, andulky, sliepky, králiky, škrečka, rybičku a korytnačky.

Na záver si žiačky pripravili dotazník s otázkami a získali sme tak spätnú väzbu na našu aktivitu.
Tešíme sa na budúci ročník, kedy nám zvieratá predstavia terajší piataci.