Súťaž s 2% z daní

vložené 21. 03. 2023 o 12:10

Vážení rodičia a priatelia

Základnej školy s materskou školou v Hornej Súči,

aj v tomto školskom roku sa obraciame na Vás s prosbou o zapojenie sa do školskej súťaže o získanie čo najviac finančných prostriedkov v rámci 2% z Vašich daní.

Finančné prostriedky získané z poukázaných 2% pre našu školu boli v minulom školskom roku použité na financovanie dopravy na exkurzie, školské výlety, ceny do súťaží, záverečné odmeňovanie úspešných žiakov našej školy, kultúrne vystúpenia k MDD, zakúpenie sladkostí na Mikuláša a pod.

Aj v tomto roku by sme Vás chceli požiadať o pomoc. Získanie prostriedkov z 2% bude tradične podporené vyhlásením školskej súťaže pre našich žiakov, v ktorej majú možnosť získať zaujímavé ceny – florbalovú hokejku a loptičky, tanečnú podložku X-pad Basic, poukážku na pizzu v „Pizzerii u Jakuba“ v hodnote 30€, a cenu pre žiaka, ktorý prinesie najviac vyhlásení poukážku na 2 hodiny bowlingu v Kolkárni v Trenčíne v hodnote 30 €.

Zapojiť sa môžete podľa inštrukcií zverejnených na nástenke v spojovacej chodbe školy aj na internetovej stránke.

Za Vaše 2% z daní Vám vopred ďakujeme!

Občianske združenie rodičov a priateľov ZŠ s MŠ M. Rešetku, Horná Súča