Hviezdoslavov Kubín – obvodné kolo

vložené 23. 02. 2023 o 13:58

Dňa 20. februára 2023 sa naši šikovní recitátori Klára Zuzana Santerová, (2.B), Filip Mikušinec (3.B), Anna Viktória Santerová (4.B), Laura Klinková (6.B), Tomáš Seriš (6.A), Klára Švajdová (7.A) a Diana Dudáková (7.A) vybrali do Trenčína, aby si zmerali sily so žiakmi z iných škôl.

Privítalo nás inšpiratívne prostredie Galérie Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne. Naši žiaci súťažili vo všetkých kategóriách. Konkurencia bola tvrdá a porotkyne prísne, ale naši žiaci si hanbu neurobili. Všetci si odniesli novú skúsenosť a niektorí aj pekné umiestnenie:

I. kategória, próza: Filip Mikušinec – 3. miesto

II. kategória, próza: Laura Klinková – 3. miesto

III. kategória, poézia: Diana Dudáková – 3. miesto

Všetkým srdečne blahoželáme a dúfame, že nájdu odvahu reprezentovať školu aj o rok. A veľmi pekne ďakujeme aj pani učiteľkám, ktoré ich pripravovali.

Veľkonočné prázdniny 2023
o 14 dní 19 hodín
začínajú sa 05. apríla

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2023 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga