Predpoludnie 4.A v Dedinkove

vložené 23. 12. 2022 o 13:26

Žiaci 4.A sa tesne pred Vianocami 21. 12. vybrali do Dedinkova. Niesli sme so sebou medovníkové cesto, vykrajovačky a každý žiak polienko do pece. Keď sme vošli dnu, v peci horel oheň a všetko nás už čakalo. Všetci si povykrajovali medovníčky, upiekli sme ich v peci aj ozdobili. Najväčšou pochúťkou boli vianočné oblátky. Prvýkrát sme videli, ako sa dajú upiecť aj bez elektrického prístroja. Deťom veľmi chutili a stáli na ne v rade. Na záver nám ešte teta Zuzka uvarila čaj a trošku sme poupratovali. Bolo to veľmi zaujímavo prežité predpoludnie a veľmi pekne zaň ďakujeme.

Jarné prázdniny 2023
o 23 dní 20 hodín
začínajú sa 24. februára

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2023 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga