Adventné trhy 2022

vložené 16. 12. 2022 o 08:46

Sobota 10.12.2022 patrila v našej obci Adventným trhom s bohatým kultúrnym programom a stánkami s rôznorodými výrobkami, ktoré neodmysliteľne patria k predvianočnému času. Od 14tej hodiny sa Parkom Michala Rešetku v Hornej Súči niesli tóny vianočných kolied a rozvoniaval punč či kapustnica.

My v základnej i materskej škole sme sa na trhy začali pripravovať už mesiac vopred. Žiaci so svojimi učiteľmi na triednických hodinách, technike, výtvarnej výchove, pracovnom vyučovaní alebo v školskom klube vyrábali ozdoby, svietniky, odznaky, dekoračné predmety, pohľadnice, náramky a mnoho iného, čo ste si v sobotu mohli v našom stánku zakúpiť. Pomohli aj šikovné mamičky, ktoré vyrábali s deťmi výrobky aj doma.

Predávajúce pani učiteľky v našom stánku sa v sobotu nezastavili, pretože neustále prichádzali noví zákazníci – rodičia, starí rodičia, ujovia, tety, bratranci, sesternice, súrodenci, ale aj neznámi, ktorí kúpou našich výrobkov prispeli na dobročinné účely – pomoc pre vybrané rodiny v našej obci.

Za našu školu sme odovzdali krásnu sumu 267,30€.

Všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na tomto peknom výsledku úprimne ĎAKUJEME!

Jarné prázdniny 2023
o 23 dní 20 hodín
začínajú sa 24. februára

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2023 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga