Smrekovo – recitačná súťaž

vložené 12. 12. 2022 o 08:29

Dňa 8.12.2022 sa konal 3. ročník regionálnej súťažnej prehliadky v prednese prózy a poézie z tvorby básnika Jána Smreka.

Súťaž sa konala v básnikovej rodnej obci Melčice-Lieskové. Práve tento dátum bol výnimočný tým, že sme si pripomenuli 40. výročie úmrtia tohto literárneho velikána.

Našu školu reprezentovali v II. kategórii Eliška Michalíková, 6.B a v III. kategórii Dianka Dudáková, 7.A, ktorá získala spomedzi štrnástich súťažiacich prvé miesto.

Súčasťou recitačnej prehliadky bola i výstava Cválajúce dni a návšteva Pamätnej izby Jána Smreka.

Za reprezentáciu našim žiačkam ďakujeme a už teraz sa tešíme na ďalší ročník súťaže!