Naši prváci

vložené 09. 12. 2022 o 08:44

V mesiaci december sme boli navštíviť našich 24 prvákov a zistiť, ako si zvykli v škole, či sa im darí a čo sa im páči najviac.

Trieda bola plná radostných detí, ktoré na každú otázku - Kto má najradšej... (slovenčinu/matematiku/telesnú a o.)? - zdvíhali súhlasne svoje ruky.

Rovnako tak (ako školské predmety) majú prváci radi prestávky a najmä tú desiatovú. Pani kuchárky v školskej jedálni im najviac ulahodia, keď navaria špagety.

Žiaci 1. ročníka nezaháľajú ani vo svojom voľnom čase. Skoro všetci chodia do školského klubu aj na rôzne krúžky – výtvarný, spevácky, strelecký, športový (futbal, kajaky, florbal...). V laviciach sedia aj členovia DFS Čajka či speváci, ktorí nacvičujú pesničky do kostola príp. na Jasličkovú pobožnosť.

Našim prvákom prajeme, aby sa im naďalej v škole aj mimo nej darilo, a aby sa im nikdy nestratili ich radosťou žiariace očká a spokojný úsmev na tvári.

o 64 dní 3 hodiny