Florbal žiakov – základné kolo

vložené 24. 11. 2022 o 13:28

(Dobrý výkon chlapcov na postup nestačil)

8.11.2022 naši chlapci reprezentovali našu školu vo florbale. V základnom kole nás čakali veľmi ťažkí súperi zo ZŠ Na dolinách, ZŠ Novomeského a ZŠ Dlhé Hony v Trenčíne.

Naše družstvo hralo veľmi dobre a zodpovedne. Turnaju však jasne dominovala ZŠ Novomeského, ktorá i postúpila do okresného finále. V ostatných zápasoch sa vytrvalo bojovalo a o víťazoch rozhodovali často i posledné sekundy. Naši chlapci boli na turnaji dôstojným súperom, i keď šťastena nakoniec stála na strane súperov.

Konečné poradie:

1. ZŠ Novomeského
  2. ZŠ Na dolinách
  3. ZŠ Dlhé Hony
  4. ZŠ Horná Súča

Reprezentovali:

Denis Bartek, Dávid Habánik, Adam Horňák, Šimon Jurica, Matúš Machara, Simon Machara, Matúš Múka, Matúš Novometský, Ján Ondračka, Ondrej Panák, Timotej Repa, Tobiáš Švajda, Dominik Žúži