Jesenná tvorivá dielňa v ŠKD I.

vložené 07. 11. 2022 o 14:39

Tvorivé dielne v našom l. oddelení školského klubu detí majú už svoju tradíciu...

V prvú novembrovú sobotu sa jej v tomto školskom roku zúčastnilo 19 prvákov, druhákov i tretiakov. Vytvorili si dekoračné kamienky vyzdobené jesennou servítkovou technikou a zhotovili si svietniky na čajovú sviečku. Určite im zapálené skrášlia izbičky v tomto jesennom čase. Tým, že si ich  deti zhotovili samé,  majú pre ne určite osobité čaro...

Spoločne sa nadesiatovali a vypili teplý čajík. Keďže si na podujatie priniesli so sebou aj jesenné tekvičky a hoci nám počasie vonku neprialo, plánovaná netradičná súťaž v kotúľaní tekvičiek sa uskutočnila v našej školskej telocvični. Víťazmi sa stali všetci tí, ktorí dokázali kotúľať tekvičku po vytýčenej trase a spolu s ňou sa „dokotúľali“ do cieľa. Zahrali sme si aj hru: „Molekuly“ a „Kráľ nie je doma“.

Domov si okrem spoločných zážitkov s kamarátmi, vyzdobených kamienkov a svietnika, odniesli aj pekné záložky do knižky z jesenných listov, ktoré nedávno v školskom klube obtláčali na farebné papiere.

Eva Veber, vychovávateľka ŠKD I.

Vianočné prázdniny 2023
o 24 dní
začínajú sa 22. decembra

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2023 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga