Babka, dedko, ľúbime vás – výtvarná súťaž

vložené 28. 10. 2022 o 10:44

Október je mesiac úcty k starším, a práve v tomto mesiaci vyhlásilo CVČ Trenčín 1. ročník literárno-výtvarnej súťaže „Babka, dedko, ľúbime vás“.

Tvorili aj naši žiaci na II. stupni na hodinách výtvarnej výchovy a 3 žiačkam sa v konkurencii 213 súťažiacich v 8 kategóriám podarilo uspieť.

3. miesto v kategórii 5. a 6. ročník obsadila Adela Michalíková z 5.A. V staršej kategórii (7. – 9. ročník) zvíťazila Dáša Michalová, 9.A a hneď za ňou na 2. mieste sa umiestnila Eliška Gažíová z 9.A.

Dievčatá si vo štvrtok 27.10.2022 boli v CVČ Trenčín pre pekné ceny a diplomy. K ich úspechu im gratulujeme!

Peknou myšlienkou tejto súťaže je, že výherné práce boli vystavené a prečítané v Dome sociálnych služieb na Lavičkovej v Trenčíne, odkiaľ seniori zaslali žiakom svoje odkazy ako odpoveď na to, že sa rozhodli ich takto potešiť.

Vianočné prázdniny 2022
začínajú sa 22. decembra