Výstava stredných škôl - STREDOŠKOLÁK

vložené 07. 10. 2022 o 08:33

(Rozhodujeme o našej budúcnosti.)

Dňa 6.10.2022 sme sa s našimi deviatakmi a p.uč. Múkovou a Laurincovou zúčastnili výstavy Stredoškolák a Job fórum na trenčianskom výstavisku Expo Center.

Čakali nás pripravené prezentácie, stánky, banery a prekvapenia , ktoré si pripravili stredné školy Trenčianskeho kraja.

Po prvotnej tlačenici a preplnenosti sme sa dostali k jednotlivým školám, o ktoré sme mali záujem. Mohli sme sa spýtať na čokoľvek, čo nás zaujímalo, dostali sme letáčiky, prospekty či pozornosti od škôl. Školy priniesli svoje stroje, výrobky, roboty i občerstvenie.

Počas toho prebiehala napr. módna prehliadka umeleckej školy, hasičský zásah, vystúpenie žiakov škôl v pantomíme, herectve, speve, tanci, simulácia nárazu automobilu a kynologické ukážky cvičených psov a iné. Každý si našiel svoje.

Občerstviť sme sa mohli vonku medzi pavilónmi. Prebiehala aj súťaž o najkrajší stánok škôl, za ktorý sme mohli hlasovať.

Preplnení letáčikmi a cestujúcimi v autobuse vykročíme v ústrety svojej vlastnej budúcnosti.