Školský letný tábor

vložené 02. 09. 2022 o 13:18

Brány našej školy sa otvorili pre deti aj počas letných prázdnin.

V tieto letné slnečné dni sme navštívili Komunitné včelárstvo BeeSpace v Závrskej. Deti sa oboznámili so životom včiel a mohli si vyskúšať prácu včelárov. Za pomoci skúseného včelára mali možnosť nahliadnuť do úľov a tak vidieť, ako včielky usilovne pracujú. Malí včelári si vyskúšali prácu v medárni, kde odviečkovávali plásty a stáčali med. Túto návštevu sme zavŕšili grilovačkou a krásnou prechádzkou po súčanskom chotári.

Naše letné spoznávanie sme rozšírili aj ďalej, ako sú hranice našej obce. Vybrali sme sa na Trenčiansky hrad a spoznávali jeho históriu. Tento výlet nám spestrilo vystúpenie sokoliarov a dravcov, ktorí nám preletovali ponad naše hlavy.

V našom tábore nechýbali ani úlohy a indície, ktoré deti priviedli k ukrytému pirátskemu pokladu.

Verím, že tieto dni plné smiechu, tvorivosti, zábavy a športových aktivít si deti užili a odchádzali domov plní zážitkov.

Miroslava Habániková

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2022 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga