Naši najlepší

vložené 29. 06. 2022 o 21:14

V školskom roku 2021/2022 sa postupne rozbiehali vedomostné súťaže, ktoré prebiehali online a neskôr i prezenčne. Po 2 rokoch sme sa mohli zapojiť aj do  záujmovo-umeleckých súťaží a čiastočne aj do športových súťaží.

Získali sme niekoľko ocenení v okresnom i krajskom meradle a v tomto školskom roku aj mimoriadny úspech v celoslovenskom kole v rétorike.

A tak mohla po dvojročnej prestávke uzrieť svetlo sveta aj pyramída najúspešnejších 24 žiakov našej školy vo vitríne v spojovacej chodbe.

Veľmi sa však tešíme, že kandidátov na miesto v pyramíde bolo dostatok, rozhodovala však výška umiestnenia v jednotlivých kolách.

Sme na našich žiakov hrdí, ďakujeme im za výbornú reprezentáciu školy a obce Horná Súča.

Na vrcholových miestach sa umiestnili:

Veronika Jančiová, Aneta Weisová, Ondrej Mikušinec a Jozef Múka.