„Sobota, šport a kamaráti...“

vložené 20. 06. 2022 o 10:49

Stalo sa už tradíciou, že v priebehu školského roka sa stretnú deti z l. odd. školského klubu v niektoré sobotné dopoludnie a pri športe prežijú spoločne veselé chvíle.

V tomto školskom roku sme si stretnutie na kolobežkách, kolieskových korčuliach a bicykloch, naplánovali na slnečné májové dopoludnie.

Naši milí druháci prišli s plyšovými kamarátmi na rámoch bicyklov, niektorí z nich vykúkali zo športových ruksakov... Kým nevyschla jarná rosa, zahrali sme sa vo vestibule našej školy, zopakovali si indiánsku vykrikovačku, chvíľu sa venovali výtvarnej tvorivosti, občerstvenie nemohlo chýbať a šups von za športovými zážitkami!

Všetci ukázali svoju športovú zručnosť v „Prehliadke talentov“, na svojich „dopravných prostriedkoch“ vytvárali hada, športové dvojice, trojice, pohybovej aktivite nik medze nekládol!

Práve v tomto čase sa zúčastnili nielen v našom školskom klube svojej pedagogickej praxe 3 študentky Pedagogickej a sociálnej akadémie sv. Andreja-Svorada a Benedikta v Trenčíne. Študentka 2. ročníka, Alica Laurincová, sa spoločne s našimi deťmi tiež aktívne /na kolieskových korčuliach/ a so záujmom zapojila do tejto športovej akcie. Ako sa hovorí: „Bola deťom za pätami“, a spoločne sme tak sledovali bezpečnosť našich šikovných a pohybovozdatných  druháčikov.

Sobotný obed určite každému kolobežkárovi, bicyklistovi i tomu, kto sa rozhodol obuť si na pár hodín kolieskové korčule,  výnimočne chutil!

Eva Veber

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2022 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga