Škola v prírode 2022 - Terchová - 4.A, 4.B

vložené 16. 06. 2022 o 12:43

Tohtoroční štvrtáci sa prvýkrát vydali po stopách legendárneho zbojníka Jánošíka a objavovali krásny kraj Terchovú. Rodné miesto slávneho zbojníka im ponúklo nezabudnuteľné zážitky.

V múzeu spoznali formou kina i prehliadky jeho osobnosť, rodinu i kraj. Cestou za pokladom plnili náročné úlohy a objavili domček, ktorý je postavený na mieste narodenia Jánošíka. Pohorie Malej Fatry spoznali na turistickom vláčiku a pri besede so záchranárom ani nedýchali. Výlet na rozhľadňu s krásnym výhľadom, pohyblivý betlehem v miestnom kostole, futbalový turnaj medzi triedami, ranná rozcvička v prírode, zábavné kvízy, olympiáda, diskotéka..., slovami detí: ,,Bola to super škola!!!"