Cesta za dobrodružstvom v súčanskom chotári

vložené 17. 05. 2022 o 20:16

V jedno piatkové poobedie sa deti z 2. oddelenia ŠKD spolu s pani učiteľkou L. Plevovou, pani zástupkyňou A. Dohnanovou a dievčatami (Aneta Weisová, Adriana Weisová, Tatiana Ondrušková, Vanesa Panáková) vybrali na Holý vrch.

Napriek tomu, že sa odhodlali na náročný výstup, po necelých dvoch hodinách sa už mohli kochať výhľadom na našu dedinu.

Vďaka malému ohnisku si rozložili oheň a deti si mohli opiecť špekáčiky. Pri ohni si veselo zaspievali, porozprávali „historky“, najedli sa, a aj keď síce trošku popršalo, neodradilo ich to od dobrej nálady.

Potom si na lúke zahrali pár hier, a keď už začínalo zapadať slnko, išli späť do školy. Tam už na nich netrpezlivo čakali rodičia a síce sklamaní, že sa musia rozlúčiť, no plní zážitkov sa pobrali domov.

Aneta Weisová, 9.B