Slávik Slovenska 2022 - okresné kolo

vložené 08. 05. 2022 o 13:31

KC Aktivity v Trenčíne na Juhu v piatok (6.5.2022) privítalo víťazov školského kola speváckej súťaže Slávik Slovenska. Tá na svoj jubilejný 30. ročník čakala od roku 2020, a o to radostnejšie sme sa vybrali s našimi víťazmi – Adamom Borotom, Leou Ondrisovou a Timeou Kašlíkovou – skoro ráno do Trenčína.

Súčasťou našej výpravy bol aj dlhoročný účastník i ocenený - Jozef Chupáč - ktorý našich spevákov sprevádzal pri jednej piesni na heligónke. Druhá musela byť zaspievaná bez sprievodu hudobného nástroja.

Sálou sa celé dopoludnie ozývali slovenské ľudové piesne, spievali chlapci i dievčatá, sprevádzalo sa na heligónkach, akordeónoch i klavíri.

Radostné podujatie sme zavŕšili stupienkami víťazov, na ktoré sa v I. kategórii postavil Adam Borot za 3. miesto a v III. kategórii Timea Kašlíková za 2. miesto.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy, obce, regiónu a držíme palce v ďalších hudobných aktivitách!

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2022 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga