Naše vianočné vinšovanie

vložené 13. 01. 2022 o 10:30

V decembrovom čase, keď sa malí i veľkí, všetci podľa svojich schopností, venovali predvianočným prípravám najkrajšieho času v roku, pripravili žiaci 2.B triedy a ich rodičia, vianočné a novoročné pozdravy pre spoluobčanov, návštevníkov a kupujúcich v COOP potravinách na námestí v Hornej Súči.

Naši druháci  napísali rodinné priania a pripojili nakreslené vianočné obrázky. Spoločne tak vytvorili veľký panel plný pozdravov, vinšov a prianí. V chodbičke pred predajňou vítal koncom decembra a začiatkom januára jej návštevníkov a kupujúcich.

Všetci „odosielatelia“ veríme, že naše netradičné vinšovanie si našlo svojich „adresátov“,  potešilo a vyvolalo úsmev na tvári.

Spoločne si prajme, nech nám nastávajúci rok prinesie veľa dôvodov na úsmev, pokojnú myseľ, vydarené plány, pekné zážitky a medziľudské vzťahy obohatené o dobrú energiu, prajnosť a dobro.

Eva Veber

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2022 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga