Pytagoriáda 2021/22 - školské kolo

vložené 13. 01. 2022 o 10:18

V dňoch 8.12. – 9.12. 2021 sa napriek zložitej pandemickej situácii konal na celom Slovensku 43. ročník Pytagoriády. Súťaže sa zúčastnili aj žiaci našej školy, ktorí si mohli otestovať svoje vedomosti z matematiky, kde dôležitá bola aj rýchlosť počítania.

Mladší žiaci riešili testy v škole klasicky na papieri, starší žiaci  online prostredníctvom stránky www.onlineolympiady.sk. Aj keď podmienky a priebeh  realizácie súťaže boli zložité, školské kolo bolo úspešné. Žiakom sa darilo a veríme, že mnohí rozhodne postúpia do okresného kola a budú reprezentovať našu školu.

Úspešní riešitelia:

Adam Borot, 3.A

Kristián Lešek, 5.A

Dominika Gažiová, 3.B

Matúš Múka, 5.B

Terézia Galádová, 3.A

Pavol Koprivňanský, 5.B

René Guga, 3.B

Matej R. Kučerák, 6.A

Anna V. Santerová, 3.B

Matej Lakatoš, 6.A

Tereza Leváková, 5.B

Andrej Múka, 6.B

Anna Gažiová, 5.A

Barbora Kučeráková, 8.A

Sofia Juricová, 5.A

Filip Peter, 8.AVšetkým súťažiacim blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a pozvaným žiakom budeme držať palce na okresnom kole v marci.

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2022 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga