Výroba vianočných svietnikov v ŠKD III.

vložené 14. 12. 2021 o 11:10

V našom oddelení sme si v rámci dňa tvorivosti vyrobili vianočné svietniky.

Nepotrebovali sme k tomu veľa... stačil nám zaváraninový pohár, servítky, farba, lepidlo a pár vianočných dekorácií. Na pohár sme servítkovou technikou nalepili servítku so zimnou tematikou. Deti si potom poháre natreli bielou farbou a hubkou na riad vytupovali. Nakoniec nám stačila na vrch biela čipka a pár vianočných dekorácií a svietnik bol hotový.

Deti mali zo svojich výtvorov nesmiernu radosť. Niektoré sa tešili ako pekným svietnikom obdarujú svojich rodičov a starých rodičov, iné mali radosť ako vkusnou dekoráciou dozdobia svoje príbytky.

Verím, že táto aktivita sa deťom páčila rovnako ako mne a pri pohľade na vyrobený svietnik si pripomenú predvianočný čas strávený v našom klube.

M. Habániková

Jarné prázdniny 2022