Čajové popoludnie v ŠKD III.

vložené 01. 12. 2021 o 18:43

S prichádzajúcim chladným počasím a blížiacou sa pani Zimou sme sa rozhodli v našom klube troška posilňovať imunitu bylinkovým čajom, a tak sme si spravili čajové popoludnie. Pripravili sme si bylinkový čaj, ktorý prevoňal náš klub. Deti sa dozvedeli odkiaľ čaj pochádza, aké druhy čaju obľubujú ľudia v iných krajinách a naše poznanie sme rozšírili aj o jednotlivé druhy byliniek, z ktorých čaj môžeme pripraviť. V ankete o najobľúbenejší čaj u detí vyhral ovocný čaj s medom.

Na záver sme sa riadili citátom: „Dajme si čaj a hovorme o pekných veciach...“ A tak sme sa rozprávali, smiali a vychutnávali si pripravený čaj. A vy tiež prijmite od nás pozvanie na šálku horúceho čaju. Nech sa páči...

M. Habániková