Krajina dinosaurov

vložené 11. 11. 2021 o 12:23

Dievčatá a chlapci z l. odd. školského klubu detí sa radi rozprávajú o pravekých, tajuplných zvieratách, dinosauroch. Veľa rôznych informácií /kedy žili, ako vyzerali, čím sa živili, ako sú pomenovaní, čím boli výnimoční a zaujímaví.../, o nich vedia druháci: Filipko Mikušinec a Peťko Kramár.

Keďže každý deň sú s nami naše kamarátky: „Fantázia“, „Tvorivosť“ a „Šikovnosť“, podporili nás v aktivite, ktorej výsledkom bola veľká, zhotovená nástenka - „Krajina dinosaurov“, plná farebných obrázkov a maľovaniek s rôznymi druhmi dinosaurov, ktoré deti  vytvorili.

Všetky naše práce sme odniesli do 3. odd. ŠKD, v ktorom naši kamaráti, porotcovia - tretiaci a štvrtáci, netradičným, „gombíkovým“ hodnotením, vybrali najkrajší a najfarebnejší obrázok pravekého dinosaura, ktorého autorkou bola Emka Macharová z 2.B triedy. Nástenka tvorí súčasť našej výzdoby školskej chodby.

Eva Veber