Pozvánka do krajiny zvanej Literatúra

vložené 14. 09. 2021 o 14:52

„Bez batožiny, celkom pohodlne navštívite neobyčajné obce a mestá: Rozprávkovany, Ľudové Mudrovany, Legendáre, Pesničkovce, Povesťov. So sebou si vezmite tri kľúčiky: zvedavosť, radosť z čítania a predstavivosť.“

Touto pozvánkou začína vyučovanie literatúry v 5. ročníku, a tak naši piataci neváhali a v utorok (14.9.2021) na hodinách literatúry navštívili túto „zázračnú krajinu zvanú Literatúra“ v našej obecnej knižnici.

Pani knihovníčka Magdaléna Gugová nám porozprávala o fungovaní obecnej knižnice, oddeleniach a pobočkách, zakupovaní nových knižiek i recyklovaní tých starých, ale najmä o tom, aké veľké výhody v učení, ale aj blahodarné účinky na naše zdravie má čítanie v každom veku. Zodpovedala aj zvedavé otázky našich piatakov, vypožičala knižky registrovaným čitateľom i motivovala ostatných žiakov, aby sa stali aktívnymi čitateľmi.

Veľmi pekne ďakujeme a veríme, že sa v knižnici čoskoro opäť uvidíme!

Jesenné prázdniny 2021
o 40 dní 20 hodín
začínajú sa 27. októbra

Učitelské maily

horna súča zelená škola

zelená škola

Copyright © ZŠ s MŠ Michala Rešetku Horná Súča 2012-2021 | Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga