„Odkazovač od prvákov pre milé pani učiteľky MŠ“

vložené 13. 07. 2021 o 09:35

Akoby len nedávno zakývali všetkým pekným dňom prežitým v materskej škole a už sú pred prvákmi a prváčkami ich prvé školské prázdniny!

Keďže sa všetci bývalí škôlkari, už ako žiaci l. ročníka naučili písať, pripravili pre svoje pani učiteľky z materskej školy: Alenku Mikušincovú, Alenku Alfjorovú, Alenku Švajdovú a Janku Macharovú - „Odkazovač.“

Venovali im napísané priania a poďakovania za všetky tie veselé, zábavné a poučné roky, ktoré spoločne v materskej škole prežili. Pripravili im nástenku so svojimi prianiami, obrázkami a farebnými výtvormi.

Spoločne sme pani učiteľkám do materskej školy „Odkazovač“ odniesli. Pridali sme kvietky, veľa úsmevov a pekných slov.

Pani učiteľky A. Mikušincová a A. Alfjorová prváčikov privítali, poďakovali im za netradičný pozdrav, vyjadrili svoju radosť a popriali všetkým, už budúcim druhákom, krásne prvé školské prázdniny.

Eva Veber