"Among us" znova ožíva

vložené 03. 07. 2021 o 10:01

Počas pretrvávajúcej zhoršenej pandemickej situácie sa stala vo svete populárnou počítačová hra AMONG US. V súčasnosti jej obľúbenosť už trochu vyprchala, ale šiestaci dostali na angličtine nápad: Čo tak si túto hru zahrať v reálnom živote?

Pani učiteľke Petrovej sa to zapáčilo, a preto hru dovolila šiestakom zrealizovať. No pod jednou podmienkou. Museli ju hrať po anglicky.

Žiakom 6.A to vôbec neprekážalo, práve naopak, ešte ich to viac nabudilo do vymýšľania nápadov na úlohy.

Po niekoľkých hodinách anglického jazyka bolo všetko pripravené, žiaci si vylosovali farby, v ktorých prídu a mohlo sa začať hrať. Žrebovanie určilo aj to,  kto bude dobrý pasažier vesmírnej lode, a kto bude zradca a bude loď naopak ničiť. Hra pokračovala plnením úloh, ktoré boli veľmi zaujímavé, veď sa sami pozrite v galérii obrázkov.

Ema Juricová 6.A