Zber papiera

vložené 15. 06. 2021 o 08:11

Posledný májový týždeň sme zorganizovali tradičnú jarnú akciu – zber papiera. Od stredy 26.5. do piatku 28.5.2021 sa pri pristavenom kontajneri striedali pani učiteľky I. a II. stupňa, ktoré vážili a zapisovali kilogramy prineseného papiera.

Zber by sa nezaobišiel bez pomocníkov z radov žiakov. V stredu pomáhali ôsmaci - Patrik Gaží, Adrián Gaží, Adrián  Čepela a Matej Bariš. Vo štvrtok bolo pomocníkov najviac – pomáhali Katka a Matej Lakatošovci, Andrej a Matúš Múkovci, Damián Laurinec a Jakub Michal. Piatok si pri zbere papiera opäť spestrili štvrtáci Matúš Múka a Jakub Michal. Všetci si za prejavenú pomoc zaslúžili sladkú odmenu i pochvalu. Rovnako tak patrí pochvala a poďakovanie všetkým rodičom, ktorí pomohli svojim deťom doručiť papier do zberu.

Spoločne sa nám podarilo vyzbierať 6228 kg, čo znamená, že sme zachránili 50 stromov.

Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme.